Název

Popis

Tak jsem běžel společně s kamarádem Františkem Sobotkou další díl PIM závodu...
Jinak jsem slíbil fotoreportáž z Českobudějovického půlmaratonu ale nestihl jsem z důvodu pracovního vytížení dříve.
Tak-běželo přes 2.000 lidí, doběhlo myslím 1.870, doběhl jsem 109 (?), oficiální čas: 1:30:01, Real time: 1:29:59.Takže pod hodinu třicet..:-)
Mezičasy (pro naše běžce):
5 KM 00:20:44
10 KM 00:42:10
15 KM 01:03:46
Bylo docela dusno (22 stupňů)ale mě to docela vyhovovalo, - teplo mám rád, těm ale nejlepším asi moc ne, neb se běželo o 3 min. pomaleji než loni... .Závod byl super, přišli nás (mě a Františka S.) povzbudit i naši kamarádi z Č. Budějovic a i vedoucí obchodu z horskými koly, se kterým jsme se den předtím seznámili... .2 hodiny před závodem jsem zkusil experiment, dal jsem si velký karamelový pohár a - dobrý ! byli jsme v Italské cukrárně ze Simonou a martinem Schneiderovými.... . Jinak během závodu vše dobré, vypadalo to i na lepší čas, ale na cca 14km jsem cca kilometr cítil , že zpomaluji, ale naštěstí mě doběhl vodič na 1:30hod Michal Vítů, azačal si dělat legraci, kde se flákám, tak jsem běžel s ním a jeho "ovečkami" společně- závod jsem si užívali, mávali jsme divákům, oni byli zase vděční , že s nimi taky někdo dokáže komunikovat, prostě docela legrace... .pak mě Michal cca kilometr a půl před cílem předběhl- byli tam totiž kostky a mě se po nich špatně běhá a měl jsem strach abych se neporanil, tak jsem zpomalil, nicméně s časem jsem spokojený, myslím, že to snad bude i někdy "lepšejší... ".
Jinak- a to si myslím,že může potvrdit i Mirka je i pozávodní After party na Ostrově SUPER !