2014_04_27_Nymburský půlmaraton _vítězství v týmech

Název

Popis

Nymburský půlmaraton a naše vítězství v týmech !
Mám ohromnou radost náš PIM BK Modřany - Kamýk vyhrál týmovou soutěž na půlmaratonu.
Složení našeho týmu bylo: Karel Nykl, Milan Škoda, Petr Koňák a Enrico Fiala.
Vítězství o to cenější, neb jsme za tým běželi 4 a mužští., tzn. že jsme neměli ani výhodu 3-členného družstva , ba ani výhodu ženy (kde ženy měli výhodnější koeficient 0,8 z celkového času... .). Vyhráli jsme o cca 1,5 minuty v celkovém součtu (pnáš průměrný čas na půlmaraton byl 1:32...). Navíc Petr Koňák doběhl šestý, já 20 z celkového množství 416 startujících... .Moc děkuji klukům , za účast a skvělou reprezantaci našeho týmu a Petr má u mě ještě 4 pivínka (viz fotky !